Toplumsal uyum hakkında görüşlerinizi paylaşın | Turkish

Closes 31 Oct 2021

Contents

Hükümet, sosyal uyumu güçlendirmek adına Kraliyet Soruşturma Komisyonu tarafından verilen tavsiyeleri uygulamak için çok çeşitli gruplardan ve insanlardan geri bildirim almak istiyor. Geri bildirimleriniz ve önerileriniz Hükümetin son kararlarına etki edecektir.

Diğer tavsiyeleri uygulamak için yapılan çalışmalar hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki tablonun her bir bölümüne tıklayarak bu anketi tamamlayın. Her bölümdeki soruları okuyun ve cevaplayın. Sonra "devam et" butonuna tıklayarak tabloya geri dönün ve anketin bir sonraki kısmını seçin. Anketi bitirdiğinizde, tablonun sonundaki "Bitir" butonuna tıklayarak cevaplarınızı teslim edin. Sorduğumuz her soruya cevap vermek zorunda değilsiniz. Sizin için önemli olan sorulara cevap vermeyi tercih edebilirsiniz.

Geri bildirimler ve öneriler 25 Haziran - 31 Ekim'e kadar 2021 tarihleri arasında yapılabilir

Geri bildirim ve öneri iletme süreci 25 Haziran'da açılacak ve 31 Ekim'e kadar 2021'de kapanacaktır.

Görüşlerinizi çevrimiçi olarak yapabilir veya bize yazabilirsiniz

İletilerinizi Sosyal Kalkınma Bakanlığı (Ministry of Social Development - MSD) sitesi üzerinden gönderebilirsiniz. Bu site, bize geri bildiriminizi iletebilmeniz için kolay yollar sağlar.

Ayrıca, geri bildirimlerinizi social_cohesion@msd.govt.nz adresine e-posta atarak da iletebilirsiniz.

Ayrıca Ministry of Social Development, PO Box 1556, Wellington 6140'a yapılan yazılı gönderileri de memnuniyetle karşılıyoruz.

Bilgilerinizin gizliliği

Sosyal Kalkınma Bakanlığına verdiğiniz bilgiler, toplumsal uyumun nasıl güçlendirileceği konusunda Hükümeti bilgilendirmek için kullanılacaktır. Yanıtınız içerdiği ana fikirleri anlamak için analiz edilecek, bir raporda toplanacak ve diğer Devlet kurumlarıyla paylaşılacaktır. Sosyal Kalkınma Bakanlığı ayrıca internet sitesinde raporun bir özetini yayınlayacaktır. Her ikisi de kimliğinizi açık etmeyecek şekilde sunulacaktır.

Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı da Kraliyet Soruşturma Komisyonu'nun diğer tavsiyelerini uygulamak için çalışmalar yürütmektedir. Eğer Sosyal Kalkınma Bakanlığı, paylaştığınız görüşlerin bu kurumlardan birinin çalışma alanlarıyla daha fazla ilgili olduğuna ve onların verdiğiniz yanıtı analiz etmek için en uygun kurum olduğuna inanıyorsa, yanıtınızın bu kurumlardan biriyle paylaşılabileceğini bilginize sunarız. Sosyal Kalkınma Bakanlığının bu kurumlarla paylaştığı tüm bilgiler güvenli bir şekilde aktarılacaktır. Bilgilerinizin onlarla paylaşılmasını istemiyorsanız lütfen bize söyleyin.

Sosyal Kalkınma Bakanlığına verdiğiniz tüm bilgiler 2020 Gizlilik Yasası uyarınca toplanacak, tutulacak, kullanılacak ve açıklanacaktır. Sosyal Kalkınma Bakanlığının hakkınızda tuttuğu bilgilere erişme ve düzeltme hakkına sahipsiniz.

Yanıtlarınızın 1982 Resmi Bilgi Yasası uyarınca, Sosyal Kalkınma Bakanlığından bilgi olarak talep edilebileceğini bilginize sunarız. Lütfen yanıtınızda sizi veya başka birinin kimliğini ortaya koyabilecek herhangi bir bilgi vermeyin. Ayrıca, yanıtınızı ilettiğinizde Sosyal Kalkınma Bakanlığının, bilişim sistemlerinde oluşabilecek güvenlik sorunlarını tespit etmek ve düzeltmek amacıyla, IP adresinizi kaydedeceğini de bilginize sunarız.

Başka bir dilde ileti göndermek

Bu anket, te reo Māori ve Yeni Zelanda işaret dili (NZSL) de dahil pek çok dilde mevcuttur. Dilediğiniz dilde ileti gönderebilirsiniz.

Sosyal Kalkınma Bakanlığı yanıtınızın vasıflı çevirmenler tarafından İngilizce’ye tercüme edilmesini sağlayarak yanıtınızı analiz edecektir. Çevirmen, Sosyal Kalkınma Bakanlığına hem sizin yanıtınızın aslını hem de İngilizce versiyonunu gönderecek ve sonrasında bu bilgileri kendi sistemlerinden silecektir. Bilgilerinizi, Sosyal Kalkınma Bakanlığı ve çevirmen arasında güvenli bir şekilde aktarılacak ve çevirmen tarafından, 2020 Gizlilik Yasasına uygun bir şekilde işlemden geçirilecektir.

Page Response
Bakanın Önsözü This page has no questions
Arka plan ve bağlam This page has no questions
Bize biraz kendinizden bahsedin
0 percent complete
0 of 4 questions answered
1. Toplumsal uyum sonuçları – sizin için önemli olan nedir?
0 percent complete
0 of 2 questions answered
2. İlerleme kaydettiğimizi nasıl anlayacağız?
0 percent complete
0 of 2 questions answered
3. Eldeki kanıtlar toplumsal uyum oluşturmak hakkında ne söylüyor?
0 percent complete
0 of 3 questions answered
4. Toplumsal uyumu güçlendirmek için harekete geçmek
0 percent complete
0 of 3 questions answered